top of page
szerytattoo wnętrze

SZERYTATTOO NIEZWYKŁE STUDIO TATUAŻU

Nasza Szery filozofia


Nasze studio powstało z pasji do sztuki tatuażu oraz chęci dzielenia się nią z innymi. Naszą filozofią jest tworzenie niepowtarzalnych dzieł sztuki na ciele, które będą służyły naszym klientom przez całe życie.
W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak profesjonalizm, kreatywność oraz szacunek dla klienta. Naszym celem jest zawsze stworzenie tatuażu, który będzie idealnie dopasowany do osobowości i stylu życia naszego klienta.

Jak to się stało, że Szerytattoo powstało?

Założycielami i prawdziwymi duszami studia Szerytattoo są Mixer i Aldona "Szery"
Ich wspólna historia to hardcorowo-tatuatorska symfonia, w której Aldona, tatuująca artystka, spotyka Mixera, perkusistę z krwi i kości.

Mixer trafił do Aldony, bo chciał się tatuować... Aldona trafiła na Mixera, bo chciała tatuować. Można rzec ironia losu, ale już od początku znajomości, wiedzieli, że chcą oboje leciutko przewrócić świat do góry nogami. Stworzyć coś niekonwencjonalnego!

Pomysł założenia studia narodził się zupełnie spontanicznie. Pewnego dnia doszli do wniosku, że chcą się realizować w tym, co najbardziej kochają. NAJWAŻNIEJSZE! Uniezależnić się i uwolnić poprzez stworzenie czegoś wyjątkowego... Tak tak... od początku do końca. Oboje są pewni, że tylko poprzez  ideę tworzenia z pasją i pasjonując się tworzeniem, można stworzyć coś niepowtarzalnego.
I tak, pod koniec 2008 roku, w samym sercu Warszawy, powstało Szerytattoo - autorskie studio tatuażu, w którym Aldona i Mixer dzielą się swoją pasją z każdym, kto marzy o niezapomnianym wzorze na swojej skórze.

Mixer i Aldona Szerytattoo

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszym studiu.

Przenieś się do świata Szerytattoo.

Oceń Szerytattoo w Google
bottom of page