top of page
Studio szerytattoo

SZERYTATTOO - METODYKA PRACY

Studio_szerytattoo
Studio_szerytattoo_7

Studio tatuażu SZERYTATTOO nie jest fabryką, gdzie mechanicznie podchodzimy do wykonywania wciąż tych samych wzorów. Cenimy sobie proces twórczy, starając się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Naszym głównym celem jest wykonanie Ci jak najlepszego tatuażu, jaki tylko możemy. Żeby to zrobić, chcielibyśmy, żebyście zrozumieli kilka rzeczy.

​Przede wszystkim, wszyscy artyści tatuażu nie są tacy sami. Każdy ma swój indywidualnie wypracowany styl i proces twórczy. Kreatywność nie jest przełącznikiem, dzięki któremu możemy ją włączać i wyłączać. Staramy się, żeby projekt zrobiony był jak najlepiej.

Konsultacje projektowe

Mamy Wielu klientów. Wszyscy zasługują na swój czas i uwagę tak samo, jak każdy inny. Dlatego prosimy wykazać cierpliwość podczas procesu tworzenia. Projekty wykonywane są w kolejności zapisów, nie na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Stąd prosimy pamiętać o wcześniejszych konsultacjach.
 

 1. Zobowiązujemy klienta do przyjścia do studia na dwa tygodnie przed zaplanowanym terminem sesji tatuażu. Informację taką podajemy zawsze przy zapisie i nie uprzedzamy, ani nie przypominamy o konsultacji. Nasz system informowania klientów przypomina 5 dni przed terminem, w formie SMS tylko o dniu wykonania tatuażu. Nie przypomina o konsultacjach. 

 2. Konsultacja odbywa się w formie spotkania, w godzinach (11:00-18:00), bez potrzeby wcześniejszego umawiania się. 

 3. Prosimy przygotować i przynieść ze sobą materiały referencyjne (grafiki, zdjęcia, ilustracje). Materiały mogą być wysłane wcześniej na nasz e-mail (z dopiskiem, do którego z tatuażystów są skierowane). Materiały takie można również przynieść na konsultacje w formie wydruków lub nośniku elektronicznym.

 4. Dobrze żeby przed konsultacją przygotować się do opowiedzenia o pomyśle na tatuaż. Przemyśl wielkość tatuażu i jego dokładne umiejscowienie np. na ramieniu, na łydce – lewa ręka. Będziemy mogli wtedy wstępnie zarysować jak projekt może wyglądać. 

 

 

Etap Projektowy

Staramy się wypracować najlepsze z możliwych rozwiązań w procesie projektowym. Niestety nie zawsze jest to proces spójny. Niektóre wzory wykonuje się szybko, a niektóre znacznie, znacznie dłużej. Dlatego prosimy się nie dziwić ani denerwować, że tatuażysta może poprosić o przesunięcie terminu pokazania projektu. Naszym celem jest zaprojektowanie i wykonanie tatuażu tak, żeby klient, był z niego w pełni zadowolony. Przecież będzie nosił go do końca życia.

 1. Projekt przedstawiamy na kilka dni przed wyznaczonym terminem sesji. Dzięki temu ewentualne zmiany w projekcie mogą być wykonane do czasu sesji. Bardzo prosimy o przemyślane i precyzyjne wytyczne projektowe, które przybliżą Wasze preferencje. Pozwoli to wykonać projekt zgodnie z waszymi oczekiwaniami. W tym miejscu UWAGA! Skupiamy się wyłącznie na wykonaniu tylko jednego projektu. Nie przedstawiamy wersji alternatywnych różnego rodzaju rozwiązań. Chyba że będzie to w gestii tatuażysty, żeby przedstawić odpowiednio swój pomysł.

 2. Projektów nie wysyłamy drogą elektroniczną. Musicie zrozumieć, że obowiązuje to wszystkich klientów bez wyjątku. Związane jest to nie tylko z prawami autorskimi. Wysyłając projekt do klienta, możemy mieć obawy, że zostanie wykonany w innym studiu lub wykorzystany komercyjnie do innych celów.

 3. Nie będziemy próbować „wciskać" Ci projektu tatuażu. Czasami pomysł może rozmijać się z pierwotną wizją klienta z przyczyn zupełnie obiektywnych. Z naszego doświadczenia wiemy, co może wyglądać dobrze na skórze. Jaki tatuaż będzie utrzymywać się lepiej i dobrze wyglądać z czasem, a jaki nie i dlaczego. Proponowane rozwiązania (inna orientacja projektu, rozmiar, stopień uszczegółowienia itp.) wynikają głównie z troski o Twój tatuaż. Nie ze względu na nasze ego i czy chęć „sprzedania” tatuażu za wyższą cenę. 

 4. Uprzedzamy, cena tatuażu może ulec zmianie po jego zaprojektowaniu, względem wstępnie określonej ceny przy rezerwacji terminu. Końcowy koszt będzie zależał od wielkości i stopnia uszczegółowienia zmian. W niektórych przypadkach od umiejscowienia i indywidualnych preferencji. Tatuażysta w takim przypadku ma obowiązek uprzedzić klienta.

 

Rezerwacja terminu i Zadatek

Pobieranie zadatku przy rezerwacji terminu w studiach tatuażu jest praktyką powszechnie stosowaną z kilku kluczowych powodów. 

 • zapewnia to zobowiązanie i odpowiedzialność zamiarów klienta, co minimalizuje ryzyko niepojawienia się na umówionym spotkaniu, 

 • umożliwia tatuażyście zabezpieczenie swojego czasu i planowania grafiku tak, aby móc zająć się danym projektem z należytą uwagą i starannością. Spędzamy na prawdę wiele godzin podczas tworzenia projektu.

 • często pokrywa koszty wstępne związane z przygotowaniem materiałów i projektu tatuażu.

 
W Szerytattattoo, przy rezerwacji terminu pobieramy następujący zadatek:

 • W wysokości 200 PLN przy rezerwacji terminu na pół dnia roboczego,

 • W wysokości 400 PLN przy rezerwacji terminu na cały dzień roboczy.

 

UWAGA!! Zadatek za tatuaż jest bezzwrotny, jeżeli:

 • Klient nie pojawi się w wyznaczonym terminie na tatuaż.

 • Klient nie poinformuje w ciągu do 3 dni roboczych (soboty i niedziele nie wliczają się jako dni robocze) przed wyznaczonym terminem o anulowaniu lub przełożeniu terminu sesji. W takich przypadkach będzie wymagana wpłata nowego zadatku.

 

Komfort podczas tatuowania

 

1. Prosimy na sesję przychodzić w wyznaczonym czasie. Ze względu na to, że projekt wcześniej zostaje ustalony, nie ma konieczności wcześniejszego przychodzenia. Chyba że zostanie to ustalone z tatuażystą. Niestety przestrzeń w studiu jest ograniczona. Nie chcemy, żebyś czuł dyskomfort i żeby klienci wpadali na siebie. Również w przypadku, kiedy chcesz przyjść z więcej niż jednym przyjacielem lub członkami rodziny. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Wiąże się to nieodzownie z wygodą, komfortem klientów i czystością. W naszym studiu są wyznaczone miejsca sterylne i niesterylne. Upewnij się i skonsultuj z artystą, czy i gdzie jeden z Twoich znajomych może wejść.
2. Tatuowanie jest bardzo stresujące, jak i satysfakcjonujące dla obu stron. Ze względu na techniczne aspekty pracy prosimy o cierpliwość, zrozumienie i wzajemny szacunek. Praca będzie przebiegała sprawnie i wszyscy będą zadowoleni z jej efektów. Zależy nam, żeby tatuaż stanowił dla obu stron przyjemne doświadczenie. Chcemy stworzyć dobre relacje z klientem, który będzie zadowolony, wychodząc od nas z wymarzonym tatuażem.

bottom of page