top of page

METODYKA NASZEJ PRACY

Studio tatuażu SZERYTATTOO nie jest fabryką, gdzie mechanicznie podchodzimy do wykonywania wciąż tych samych wzorów. Cenimy sobie proces twórczy, starając się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Naszym głównym celem jest wykonanie Ci jak najlepszego tatuażu, jaki tylko możemy. Żeby to zrobić, chcielibyśmy, żebyście zrozumieli kilka rzeczy.

Przede wszystkim, wszyscy artyści tatuażu nie są tacy sami. Każdy ma swój indywidualnie wypracowany styl i proces twórczy. Kreatywność nie jest przełącznikiem, dzięki któremu możemy ją włączać i wyłączać. Staramy się, żeby projekt zrobiony był jak najlepiej.


1) Mamy Wielu klientów. Wszyscy zasługują na swój czas i uwagę tak samo, jak każdy inny. Dlatego prosimy wykazać cierpliwość podczas procesu tworzenia. Projekty wykonywane są w kolejności zapisów, nie na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Stąd prosimy pamiętać o wcześniejszych konsultacjach. Zobowiązujemy klienta do przyjścia do studia na dwa tygodnie przed zaplanowanym terminem sesji tatuażu. Informację taką podajemy zawsze przy zapisie i nie uprzedzamy, nie przypominamy o konsultacji. Nasz system informowania klientów przypomina 5 dni przed terminem, w formie SMS tylko o dniu wykonania tatuażu. Nie przypomina o konsultacjach. Konsultacja odbywa się w formie spotkania, w godzinach (11:00-18:00), bez potrzeby wcześniejszego umawiania się. Należy przy tym przygotować materiały referencyjne. Mogą być wysłane wcześniej na nasz e-mail (z dopiskiem, do którego z tatuażystów są skierowane). Materiały takie można również przynieść na konsultacje w formie wydruków, czy nośniku elektronicznym.


2) Staramy się wypracować najlepsze z możliwych rozwiązań w procesie projektowym. Niestety nie zawsze jest to proces spójny. Niektóre wzory wykonuje się szybko, a niektóre znacznie, znacznie dłużej. Dlatego prosimy się nie dziwić ani denerwować, że tatuażysta może poprosić o przesunięcie terminu pokazania projektu. Naszym celem jest zaprojektowanie i wykonanie tatuażu tak, żeby klient, był z niego w pełni zadowolony. Przecież będzie nosił go do końca życia.


3) Nie będziemy próbować „wciskać" Ci tatuażu. Czasami pomysł może rozmijać się z pierwotną wizją klienta z przyczyn zupełnie obiektywnych. Z naszego doświadczenia wiemy, co może wyglądać dobrze na skórze. Jaki tatuaż będzie utrzymywać się lepiej i dobrze wyglądać z czasem, a jaki nie i dlaczego. Proponowane rozwiązania (inna orientacja projektu, rozmiar, stopień uszczegółowienia itp.) wynikają głównie z troski o Twój tatuaż. Nie ze względu na nasze ego i czy chęć „sprzedania” tatuażu za wyższą cenę. Spędzamy wiele godzin podczas tworzenia projektu. Dlatego przy rezerwacji terminu pobieramy następujący zadatek:
- W wysokości 200 PLN przy rezerwacji terminu na pół dnia roboczego,
- W wysokości 400 PLN przy rezerwacji terminu na cały dzień roboczy.
Cena tatuażu może ulec zmianie po jego zaprojektowaniu. Końcowy koszt będzie zależał od wielkości i stopnia uszczegółowienia zmian. W niektórych przypadkach od umiejscowienia i indywidualnych preferencji. Tatuażysta w takim przypadku ma obowiązek uprzedzić klienta.

 

UWAGA!! Zadatek za tatuaż jest bezzwrotny, jeżeli:
- Klient nie pojawi się w wyznaczonym terminie na tatuaż.
- Klient nie poinformuje w ciągu do 3 dni roboczych (soboty i niedziele nie wliczają się jako dni robocze) przed wyznaczonym terminem o anulowaniu lub przełożeniu sesji. W takich przypadkach będzie wymagana wpłata nowego zadatku.
- Klient po konsultacji otrzyma gotowy projekt.

 

4) Projekt przedstawiamy na kilka dni przed wyznaczonym terminem sesji. Dzięki temu ewentualne zmiany w projekcie mogą być wykonane do czasu sesji. Bardzo prosimy o przemyślane i precyzyjne wytyczne projektowe, które przybliżą Wasze preferencje. Pozwoli to wykonać projekt zgodnie z waszymi oczekiwaniami. W tym miejscu UWAGA! Skupiamy się wyłącznie na wykonaniu tylko jednego projektu. Nie przedstawiamy wersji alternatywnych różnego rodzaju rozwiązań. Chyba że będzie to w gestii tatuażysty, żeby przedstawić odpowiednio swój pomysł.
 

5) Projektów nie wysyłamy drogą elektroniczną. Musicie zrozumieć, że obowiązuje to wszystkich klientów bez wyjątku. Związane jest to nie tylko z prawami autorskimi. Wysyłając projekt do klienta, możemy mieć obawy, że zostanie wykonany w innym studiu lub wykorzystany komercyjnie do innych celów.
 

6) Prosimy na sesję przychodzić w wyznaczonym czasie. Ze względu na to, że projekt wcześniej zostaje ustalony, nie ma konieczności wcześniejszego przychodzenia. Chyba że zostanie to ustalone z tatuażystą. Niestety przestrzeń w studiu jest ograniczona. Nie chcemy, żebyś czuł dyskomfort i żeby klienci wpadali na siebie. Również w przypadku, kiedy chcesz przyjść z więcej niż jednym przyjacielem lub członkami rodziny. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Wiąże się to nieodzownie z wygodą, komfortem klientów i czystością. W naszym studiu są wyznaczone miejsca sterylne i niesterylne. Upewnij się i skonsultuj z artystą, czy i gdzie jeden z Twoich znajomych może wejść.
 

7) Tatuowanie jest bardzo stresujące, jak i satysfakcjonujące dla obu stron. Ze względu na techniczne aspekty pracy prosimy o cierpliwość, zrozumienie i wzajemny szacunek. Praca będzie przebiegała sprawnie i wszyscy będą zadowoleni z jej efektów. Zależy nam, żeby tatuaż stanowił dla obu stron przyjemne doświadczenie. Chcemy stworzyć dobre relacje z klientem, który będzie zadowolony, wychodząc od nas z wymarzonym tatuażem.

W jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo w naszym studiu, w trakcie epidemii SARS-CoV-2?

W trosce o Twoje bezpieczeństwo wprowadziliśmy szereg rozwiązań, które minimalizują ryzyko zetknięcia się z koronawirusem w naszym salonie. Dbamy o higienę, zachowujemy odstępy, ale to oczywiście nie wszystko. Poniżej znajdziecie szereg informacji o wprowadzonych zmianach w Szerytattoo, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania salonów tatuażu w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. Prosimy się z nimi zapoznać.

Robimy wszystko, by nasze studio było bezpiecznym miejscem, ale pamiętaj, to zależy także od Ciebie!

Przed każdą wizytą będziemy prosić naszych klientów o wypełnienie krótkiej ankiety związanej z zagrożeniem epidemicznym.

Link do niej otrzymasz SMS-em, wraz z przypomnieniem o wizycie – nie zapomnij jej wypełnić. Wypełniając ją, nie przekazujesz nam swoich danych o stanie zdrowia - nie widzimy odpowiedzi, a jedynie informacje, czy wizyta może się odbyć, czy też nie.

To rozwiązanie bezpieczne pod każdym względem!

Zastosuj się do następujących zasad aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz osobom świadczącym usługi:

1. Do salonu przyjdź w maseczce i zabierz ze sobą parę rękawiczek jednorazowych.
2. W naszym studiu może przebywać jednocześnie 4 klientów. Poczekalnia jest wyłączona z użytku, dlatego jeśli zjawisz się za wcześnie, poprosimy Cię o poczekanie na zewnątrz lokalu.
3. Prosimy o przyjście na wizytę bez osób towarzyszących.
4. Po wejściu do salonu umyj lub zdezynfekuj ręce.
5. W przypadku kontaktu z innym klientem lub pracownikiem salonu, który Cię nie obsługuje zachowaj odległość co najmniej 2 metry.
6. W trakcie wykonywania usługi nie używaj i nie wyjmuj telefonu komórkowego.
7. Przebywając w salonie staraj się ograniczyć kontakt z powierzchniami i przedmiotami do niezbędnego minimum (np. nie dotykaj produktów ustawionych na półkach).
8. Stosuj się do wszelkich instrukcji wywieszonych w salonie oraz informacji przekazanych przez tatuażystów.


Wiemy, że opisane obostrzenia obniżają komfort korzystania z naszych usług. Prosimy o wyrozumiałość i podporządkowanie się im, gdyż takie wymogi nałożył Główny Inspektorat Sanitarny.

 

HIGIENA

Przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie zabiegi w studiu wykonywane są wg ścisłych procedur dostosowanych do "Rozporządzenia ministra zdrowia z 17 lutego 2004 w sprawie szczegółowych wymagań jakim powinny odpowiadać zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, tatuażu i odnowy biologicznej". Wszystko po to żeby praca była wykonywana przy zachowaniu jak najwyższych zasad higieny.

Ważne jest zarówno bezpieczeństwo klienta jak i osoby wykonującej zabieg.

 

Bezpieczne i nowoczesne studio tatuażu nie może funkcjonować bez potrzebnego sprzętu do sterylizacji narzędzi oraz niezbędnych środków do dezynfekcji. Przy zabiegu w studiu wykorzystywane są wyłącznie materiały jednorazowego użytku.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

SERWISU SZERYTATTOO

Polityka prywatności serwisu www.szerytattoo.pl

1.      Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług internetowych poprzez Serwis.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Szerytattoo Dariusz Mikołajczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 17B/32

NIP 838-141-12-23 REGON 141661413

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Administrator przetwarza dane osobowe w celu: realizacji umowy (wykonania usługi).

5. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

6. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

a)     poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje

b)     poprzez gromadzenie plików “cookies”.

7. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

8. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego. Nie są to dane, które umożliwiają identyfikację użytkownika.

9. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

10. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

12. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.szerytattoo.pl  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

13. Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

bottom of page