ARTYŚCI SZERYTATTOO

A3.jpg

Aldona sztuką tatuażu zajmuję się od 11 lat. Prace Aldony to połączenie stylu realistycznego z grafiką (tzw. trashpolka). Aldona łączy prostą kreskę z szalonymi pomysłami, tworząc niepowtarzalne prace. Oczywiście są jej bliskie nie tylko mroczne klimaty. Jak możecie zauważyć  w jej galerii, Aldona dobrze czuje się w technice akwarelowej (tzw. watercolor). Nie boi się wyzwań mocno abstrakcyjnych i kolorowych. Aldona sprawia, że płynne przejścia maźnięć oraz kleksy tworzą subtelne, realistyczne malowidła, które w połączeniu z misternie odwzorowanymi cieniowanymi postaciami, tworzą prace niepowtarzalne.

STYLE:

Trash Polka, sketchart, watercolor, linework, dotwork, blackwork, geometry art, pattern design

01_Cover.jpg

Miło nam poinformować, że od września dołączy do naszego teamu Seba. Jest tatuażystą o wieloletnim doświadczeniu. Wszechstronność zainteresowań sztuką sprawia, że w tatuażu doskonale odnajduje się zarówno w pracach realistycznych, jak i neotradycyjnych czy komiksowych. Jak zauważycie Seba w większości wykonuje swoje prace w szarościach ale niech to Was nie zmyli dlatego, że doskonale odnajduje się również w tatuażach bardzo kolorowych. Poza tatuowaniem jest człowiekiem, który z pasją o Mercedesach może wam opowiedzieć chyba wszystko. Do jego zainteresowań należy również fotografia, a kiedy tylko jest taka możliwość wymyka się w wolnej chwili żeby pochodzić po górach.

Przedstawiamy poniżej przekrój jego prac, które pojawią się w jego galerii...

Teraz może parę słów od Seby:

"Siema. Jestem Seba. Zamiast pisać, wolę malować, więc będzie krótko. Mój staż w dziedzinie to dekada, styl w jakim się najbardziej odnajduję to real monochromatyczny. Nie znaczy to jednak, iż unikam innych, jeśli tylko jakaś idea mi się podoba i jest możliwa do realizacji, tworzę. Lubię również kolory. Trochę kreskówkowe motywy, ale nie tylko. Eksploracja sztuki tatuażu przynosi mi dużo frajdy. Do zobaczenia w studiu"

STYLE:

Realistic tattoo

Przemek_06122021_1.jpg

Przemek dołączył do naszego studia w grudniu 2021. Swoją przygodę z tatuażem zaczął w 2016 roku. Jest tatuażystą wszechstronnym, nie zamykającym się w jednej stylistyce.
Już od gimnazjum rysunek towarzyszył mu w życiu codziennym. Pierwsze rysunki, które wykonywał na kartkach, starał się przenieść na ścianę malując graffiti. Tak, tak… Graffiti to jedna z jego pasji, z którą obcuje do dziś.
Z biegiem lat zaczął wnikać w świat tatuażu. Dostrzegając, że przez obrazy które powstają na ciele może wyrażać siebie. Postanowił że tatuaż stanie się dla niego codziennością. W jego tatuażach zauważycie prace wykonane zarówno w szarościach jak i w kolorze, w którym odnajduje się najlepiej.
Sukcesywnie będziemy uzupełniać jego galerię, abyście mogli zapoznać się z jego pracami oraz nowymi projektami.
Jak sam o sobie mówi: „Kieruję się pogodą ducha oraz pozytywnym nastawieniem do świata… Z jedzeniem, muzyką oraz tatuażem lubię wszystkiego smakować po trochu, to może dlatego moje projekty są tak mocno wymieszane różnymi stylami.”

STYLE:

Color&black realistic, neo realistic, comics

Karolina_28042021_1.jpg

Od pewnego czasu zaczęła u nas tatuować Karolina Ciok. Od zawsze z ołówkiem w ręku, tworzy misterne linearne prace, które w połączeniu z kropkami i kreskami są dla oka estetyczną ucztą wizualną.
Rysunek i malarstwo towarzyszyły jej już od dziecka, ale pierwsze poważniejsze prace zaczęły powstawać w wieku 13 lat, kiedy z powodzeniem brała udział w licznych konkursach plastycznych. Swoją edukację wiązała z naukami przyrodniczymi, ale jednocześnie nie potrafiła całkowicie zrezygnować z działalności artystycznej. Idealnym połączeniem obu pasji, było podjęcie studiów na kierunku Architektury Krajobrazu, gdzie tworzenie wizualizacji projektowych pozwoliło Karolinie na doskonalenie warsztatu rysunkowego, w szczególności techniki malarstwa akwarelowego.
Jak mówi swoje inspiracje czerpie przede wszystkim ze starych rycin i ilustracji botanicznych, ale najwięcej pomysłów rodzi się w jej głowie podczas spacerów po lesie, gdzie inspiracja wypływa prosto z natury. Bardzo lubi tworzyć prace w technikach line artu i dotworku, nierzadko za pomocą tuszu. Jak zauważycie bardzo chętnie sięga też po akwarele. Bardzo dużą uwagę przykłada do każdego detalu. Kontrą dla prac Karoliny inspirowanych naturą, są ilustracje o tematyce grozy. Jest ogromną fanką twórczości Howarda Philipsa Lovecrafta i ogólnie pojętego wierd fiction, przez co nierzadko w jej pracach pojawiają się mroczne i niepokojące elementy takie jak macki, zęby, itp.
Przeglądając galerię Karoliny nie da się nie zauważyć, że często powtarzający jest tam motyw słoika. Szklany słoik z jego hermetycznymi właściwościami jest dla niej analogią zamykania momentów i ważnych wspomnień. Umieszczając w słoikach przedmioty, obrazy czy widoki, stara się graficznie w sposób nieoczywisty zatrzymać w pamięci i zostawić wciąż żywe najistotniejsze życiowe doświadczenia.
Zapraszamy do obejrzenia galerii Karoliny, gdzie będziemy zapoznawać z jej twórczością.

STYLE:

Dotwork / minimalistyczne / oldschool / rycinowe / grawiurowe / linework / graficzne / ilustracyjne / kreskówkowe / komiksowe / szkic