ARTYŚCI SZERYTATTOO

Aldona Szery

Aldona sztuką tatuażu zajmuję się od 11 lat. Prace Aldony to połączenie stylu realistycznego z grafiką (tzw. trashpolka). Aldona łączy prostą kreskę z szalonymi pomysłami, tworząc niepowtarzalne prace. Oczywiście są jej bliskie nie tylko mroczne klimaty. Jak możecie zauważyć  w jej galerii, Aldona dobrze czuje się w technice akwarelowej (tzw. watercolor). Nie boi się wyzwań mocno abstrakcyjnych i kolorowych. Aldona sprawia, że płynne przejścia maźnięć oraz kleksy tworzą subtelne, realistyczne malowidła, które w połączeniu z misternie odwzorowanymi cieniowanymi postaciami, tworzą prace niepowtarzalne.

Kusy Szerytattoo

Kusy tatuażem zawodowo zajmuje się od 3 lat, jest to jego codzienna droga do samorealizacji. Kusy jest absolwentem ASP, gdzie uczył się grafiki warsztatowej, dlatego precyzja w tworzeniu jest mu bardzo bliska. W naszym studiu Kusy zajmuje się głównie tatuażem typu dotwork. Geometria, symetria, kropki, kreski to coś, co go naprawdę kręci! Jego warsztat nabyty w trakcie studiów, pomaga mu w tworzeniu kompozycji prac oraz rysunku od samych podstaw. Prace Kusego charakteryzują się tym, że koloru używa tylko jako subtelnego akcentu, podkreślając swój niepowtarzalny i lekko oldschool'owy styl.

Ewa 2.jpg

Rozpoczęła u nas praktykę od niedawna. Progres jaki poczyniła odkąd jest u nas, pozwolił na to, że zaczęła regularnie tatuować. Na razie robi drobne wzory i formy kompozycyjne, ale na pewno zaczną się w jej folderze pojawiać coraz bardziej skomplikowane projekty. Obecnie Ewa studiuje Grafikę i Multimedia. Jej prace w większości poruszają się wokół tematyki związanej z mitologią nordycką. To dlatego między innymi uwielbia łączyć wizerunki zwierząt z elementami przyrody. Jak będziecie mogli zauważyć, w jej grafikach jest mnóstwo wilków, które uwielbia. Między innymi dlatego również założyła swój fan-page o wdzięcznej nazwie "wilczełart". Od tej pory jej prace będziecie mogli podpatrywać na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z jej twórczością.

Logotyp Szerytattoo

00-372 WARSZAWA - UL. FOKSAL 17B/32 - woj.mazowieckie - tel. +48 606 335 833 - mail: szerytattoo@gmail.com

© 2013 by ST Mixer. All rights reserved.