ARTYŚCI SZERYTATTOO

A3.jpg

Aldona sztuką tatuażu zajmuję się od 11 lat. Prace Aldony to połączenie stylu realistycznego z grafiką (tzw. trashpolka). Aldona łączy prostą kreskę z szalonymi pomysłami, tworząc niepowtarzalne prace. Oczywiście są jej bliskie nie tylko mroczne klimaty. Jak możecie zauważyć  w jej galerii, Aldona dobrze czuje się w technice akwarelowej (tzw. watercolor). Nie boi się wyzwań mocno abstrakcyjnych i kolorowych. Aldona sprawia, że płynne przejścia maźnięć oraz kleksy tworzą subtelne, realistyczne malowidła, które w połączeniu z misternie odwzorowanymi cieniowanymi postaciami, tworzą prace niepowtarzalne.

STYLE:

Trash Polka, sketchart, watercolor, linework, dotwork, blackwork, geometry art, pattern design

Wix.jpg

Do naszego teamu Szerytattoo dołączyła Ellina Varabyova. Pochodząca z Białorusi artystka, tatuażem zajmuje się od 7 lat. Wspomina, że swoją drogę z rysunkiem, rozpoczęła w dzieciństwie od podpatrywania swojego taty, który rysował projekty ślicznych złotych ozdób jubilerskich. Z czasem sztuka ręcznego odwzorowywania rzeczywistości stała się jej pasją. Teraz tatuuje, maluje, rysuje, wypala w drewnie, hobbystycznie projektuje, wzorem swojego taty, przyszłe złote cacka... Wszechstronność zainteresowania sztuką sprawia, że w tatuażu doskonale odnajduje się zarówno w pracach neo realistycznych, jak i komiksowych, bardzo kolorowych, jak i pracach wykonanych w szarościach. Najbardziej lubi odwzorowywać twarze znanych postaci, osadzając je w swoim lekko mrocznym klimacie... Zapraszamy do podreptania po jej galerii prac, która będzie się sukcesywnie powiększać.

STYLE:

Color&black Neo realistic, comics

Kamil 1b_pp_PS.jpg

Kamil od młodzieńczych lat interesuje się rysunkiem. Tatuuje od 4 lat poruszając się w szeroko rozumianym w stylu realistycznym. Jak sam o sobie pisze, najchętniej tworzy duże, kontrastowe kompozycje. Do jego ulubionych tematów zaliczyć można horror oraz fantasy, gdzie śmiało realizuje swoje pomysły. Na razie występuje w Szerytattoo w roli rezydenta.

Poniżej przedstawiamy jego prace

STYLE:

Realistic tattoo

Foto Ewa 1.jpg

Ewa tatuażem zajmuje się od 2 lat. Progres jaki poczyniła odkąd jest u nas, pozwolił na to, że zaczęła regularnie tatuować. Na razie robi drobne wzory i formy kompozycyjne, ale na pewno zaczną się w jej folderze pojawiać coraz bardziej skomplikowane projekty. Obecnie Ewa studiuje Grafikę i Multimedia. Jej prace w większości poruszają się wokół tematyki związanej z mitologią nordycką. To dlatego między innymi uwielbia łączyć wizerunki zwierząt z elementami przyrody. Jak będziecie mogli zauważyć, w jej grafikach jest mnóstwo wilków, które uwielbia. Między innymi dlatego również założyła swój fan-page o wdzięcznej nazwie "wilczełart". Od tej pory jej prace będziecie mogli podpatrywać na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z jej twórczością.

STYLE

illustration, mythology, fine line art

Logo wiśnie 1.png

00-372 WARSZAWA - UL. FOKSAL 17B/32 - woj.mazowieckie - tel. +48 606 335 833 - mail: szerytattoo@gmail.com

© 2019 by ST Mixer. All rights reserved.