top of page
Studio_szerytattoo_8

ARTYŚCI SZERYTATTOO

Nasi Artyści


Nasi artyści to zespół doświadczonych i utalentowanych osób, którzy kochają swoją pracę i robią wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Każdy z naszych artystów ma swój unikalny styl oraz podejście do pracy.
W naszym studio wykonujemy tatuaże w różnych stylach, od tradycyjnych po nowoczesne. Nasi artyści zawsze starają się doradzić klientowi najlepsze rozwiązanie oraz stworzyć projekt, który będzie idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Aldona Szery

Poznaj naszą wyjątkową tatuażystkę, którą pasja do rysunku prowadzi od szkoły podstawowej!

Ze sztuką tatuażu związana jest już od 14 lat, co czyni ją jedną z pionierów tej dziedziny w Polsce. Jej umiejętności zostały docenione na wielu Konwentach Tatuażu, gdzie zdobyła liczne nagrody.
Aldona jest jedną z nielicznych tatuujących kobiet, które perfekcyjnie opanowały styl Trash Polka. Jej charakterystyczne podejście łączy prostą kreskę z szalonymi pomysłami, tworząc niepowtarzalne, pełne ekspresji prace, które są po prostu nietuzinkowe.
Jako wszechstronna tatuażystka, czuje się swobodnie w różnych stylach. Szczególnie bliska jej sercu jest technika akwarelowa, zwaną również watercolor. W jej rękach płynne przejścia maźnięć i kleksy zamieniają się w subtelne, realistyczne malowidła, które w połączeniu z misternie odwzorowanymi cieniowanymi postaciami tworzą niepowtarzalne dzieła sztuki na skórze.
Nasza tatuażystka uwielbia podejmować wyzwania, zwłaszcza te mocno abstrakcyjne i kolorowe. Jej zdolność do przeobrażania historii klientów w oryginalne obrazy sprawia, że każdy tatuaż staje się nie tylko piękną ozdobą, ale również osobistą opowieścią.

Jeśli poszukujesz niezwykłego, artystycznego i pełnego emocji tatuażu, tatuaż u Aldony jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami i przekonaj się na własnej skórze, jak niezwykłe są jej prace!

 

STYLE, W JAKICH PRACUJE ALDONA:

Trash Polka, Sketch art, Watercolor, Lineart, Dotwork, Black work, Geometry art, Pattern art

Seba Ctrl

Seba Jest tatuażystą o wieloletnim doświadczeniu. Wszechstronność zainteresowań sztuką sprawia, że w tatuażu doskonale odnajduje się zarówno w pracach realistycznych, jak i neotradycyjnych czy komiksowych. Jak zauważycie, Seba w większości wykonuje swoje prace w szarościach, ale niech to Was nie zmyli dlatego, że doskonale odnajduje się również w tatuażach bardzo kolorowych. Poza tatuowaniem jest człowiekiem, który z pasją o Mercedesach może wam opowiedzieć chyba wszystko. Do jego zainteresowań należy również fotografia, a kiedy tylko jest taka możliwość, wymyka się w wolnej chwili, żeby pochodzić po górach.

Teraz może parę słów od Seby:

"Siema. Jestem Seba. Zamiast pisać, wolę malować, więc będzie krótko. Mój staż w dziedzinie to dekada, styl, w jakim się najbardziej odnajduję to real monochromatyczny. Nie znaczy to jednak, iż unikam innych, jeśli tylko jakaś idea mi się podoba i jest możliwa do realizacji, tworzę. Lubię również kolory. Trochę kreskówkowe motywy, ale nie tylko. Eksploracja sztuki tatuażu przynosi mi dużo frajdy. Do zobaczenia w studiu"

 

STYLE, W JAKICH PRACUJE SEBA:

Realistic tattoo / neotradicional / neorealism

Flarka

Od pewnego czasu zaczęła u nas tatuować Karolina Ciok. Od zawsze z ołówkiem w ręku, tworzy misterne linearne prace, które w połączeniu z kropkami i kreskami są dla oka estetyczną ucztą wizualną.


Rysunek i malarstwo towarzyszyły jej już od dziecka, ale pierwsze poważniejsze prace zaczęły powstawać w wieku 13 lat, kiedy z powodzeniem brała udział w licznych konkursach plastycznych. Swoją edukację wiązała z naukami przyrodniczymi, ale jednocześnie nie potrafiła całkowicie zrezygnować z działalności artystycznej. Idealnym połączeniem obu pasji, było podjęcie studiów na kierunku Architektury Krajobrazu, gdzie tworzenie wizualizacji projektowych pozwoliło Karolinie na doskonalenie warsztatu rysunkowego, w szczególności techniki malarstwa akwarelowego.

Jak mówi swoje inspiracje czerpie przede wszystkim ze starych rycin i ilustracji botanicznych, ale najwięcej pomysłów rodzi się w jej głowie podczas spacerów po lesie, gdzie inspiracja wypływa prosto z natury. Bardzo lubi tworzyć prace w technikach line artu i dotworku, nierzadko za pomocą tuszu. Jak zauważycie, bardzo chętnie sięga też po akwarele. Bardzo dużą uwagę przykłada do każdego detalu. Kontrą dla prac Karoliny inspirowanych naturą, są ilustracje o tematyce grozy. Jest ogromną fanką twórczości Howarda Philipsa Lovecrafta i ogólnie pojętego wierd fiction, przez co nierzadko w jej pracach pojawiają się mroczne i niepokojące elementy takie jak macki, zęby, itp.
Przeglądając galerię Karoliny, nie da się nie zauważyć, że często powtarzający jest tam motyw słoika. Szklany słoik z jego hermetycznymi właściwościami jest dla niej analogią zamykania momentów i ważnych wspomnień. Umieszczając w słoikach przedmioty, obrazy czy widoki, stara się graficznie w sposób nieoczywisty zatrzymać w pamięci i zostawić wciąż żywe najistotniejsze życiowe doświadczenia.
 

Zapraszamy do obejrzenia galerii Karoliny, gdzie będziemy zapoznawać z jej twórczością.

 

STYLE, W JAKICH PRACUJE KAROLINA:

dotwork / rycinowy / linework / graficzny / geometryczny / ilustracyjny / oldschool / kreskówkowy / szkicowy

bottom of page