top of page
Szerytattoo warszawa.jpg

SZERYTATTOO
STUDIO TATUAŻU
WARSZAWA

Odkryj nasze wyjątkowe studio tatuażu,

gdzie sztuka spotyka się z indywidualnością.   

Pozwól nam stworzyć tatuaż, który będzie dla Ciebie znaczeniem i stylem.

Zastanawiasz się nad wyborem studia tatuażu?  Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!
Miejsce, w którym zapewniamy...

doświadczenie

1. PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

przede wszystkim to czego oczekujesz, że tatuaż będzie wykonany przez wykwalifikowanego artystę z doświadczeniem, który zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas całego procesu tatuowania.

fifties

2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I DORADZTWO

każdy tatuaż powinien być wyjątkowy i odzwierciedlać osobowość klienta. Dlatego możecie być pewni, że artysta będzie Was słuchał i doradzał w kwestii wyboru wzoru, kolorów i umiejscowienia tatuażu.

Stanowisko tatuażu

3. HIGIENĘ I CZYSTOŚĆ

studio tatuażu powinno być czyste i zorganizowane. Zapewniamy, że miejsce, w którym będziecie robić sobie tatuaż, będzie wolne od bakterii i wirusów.

Do tego korzystamy wyłącznie z materiałów jednorazowego użytku.

Szczęście

4. PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

przede wszystkim uśmiech! Twórczość to odpowiedź na radość i przyjemność! Na swobodne wyrażanie siebie wpływa również klimatyczne, może trochę nieokrzesane, ale inspirujące wnętrze, w którym możesz poczuć się jak w domu.

DLATEGO DLA WAS TWORZYMY...

Team entuzjastów sztuki tatuażu... grupę wyjątkowo kreatywnych i utalentowanych artystów, którzy łączą swoje umiejętności i pasje, aby tworzyć niezapomniane dzieła sztuki na skórze. Jesteśmy związani wspólnym celem - sprawianiem, że każdy tatuaż jest wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Współpracując ze sobą, wymieniamy się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami,

co pozwala nam stale się rozwijać i podnosić jakość swojej pracy.

Aldona Szery

Aldona Reyman

@czary.mary.lu

Karolina Flarka

Karolina Ciok

@flare.ink.jar

Seba Ctrl

Sebix

@ctrl

Fantastyczne studio, profesjonalny projekt uwzględniający wszystkie fanaberie klienta, lepszych artystów nigdzie nie znajdziecie! Mogę z czystym sumieniem polecić
Studio Szerytattoo to wyjątkowe miejsce dla miłośników tatuażu. Już od pierwszych chwil w studiu można poczuć niezwykłą atmosferę, która emanuje z pasji i zaangażowania właścicieli oraz ich pracowników. Artyści tatuażu w studiu Szerytattoo są bardzo profesjonalni, kreatywni i mają wysokiej jakości umiejętności artystyczne. Bardzo polecam ich usługi!

Szerytattoo - to miejsce, które tworzą ludzie z pasją...miejsce, w którym rozpoczęłam moją przygodę ze sztuką tatuażu. Dzięki indywidualnemu podejściu, umiejętności słuchania oraz tworzenia ~[ MIXER ]~ zrealizował wizję mojego surrealistycznego projektu... ~[ ALDONA ]~ z najdrobniejszymi detalami "wyrzeźbiła" go na mojej skórze...Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej kunsztu, precyzji i niebywałej finezji...jaką można zaobserwować w trakcie Jej pracy. Jest intrygująca i niekonwencjonalna -to Ona spełniła moje marzenie. Szerytattoo to profesjonalizm, zaangażowanie, to pozytywne wibracje...aNka-Agrafka

 

Grzegorz

Agrafka

CIESZY NAS WASZE SZCZĘŚCIE!

Ul. Słowackiego 38/46 lok 28

l2801-634 Warszawa

+48 606 335 833

szerytattoo@gmail.com

TO JAKI CHCESZ MIEĆ TATUAŻ?
DAJ ZNAĆ I NAPISZ TERAZ!

DOŁĄCZ PLIK

Dziękujemy za zaufanie!

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page